CYFROWY WYDRUK KSIĄŻEK


Wytrzymała i estetycznie wyglądająca twarda oprawa, a do tego atrakcyjna grafika okładki książek i użyty wysokiej jakości papier – drukowanie tego typu materiałów wymaga zastosowania najlepszych maszyn, specjalistycznych farb i dobrego materiału. Nasza drukarnia z Białegostoku może to wszystko zaoferować – tanio i profesjonalnie. Dysponujemy jedną z najnowocześniejszych linii poligraficznych, które znacząco usprawniają druk książek. Nie zajmujemy się tym ręcznie, wszystkie prace kontrolowane są przez precyzyjną automatykę. To między innymi dzięki temu perfekcyjnie wykonamy różnego rodzaju książki w oprawie miekkiej, twarde oprawy, a nawet książki szyto-klejone. Stosujemy sprzęt marki Kolbus, znanego i cenionego na rynku producenta, z którego pomocą można wykonać nawet bardzo nietypowe prace. Bez problemu podejmiemy się drukowania książek, chociażby w nietypowym formacie, czy z niestandardową oprawą.

DRUKOWANIE KSIĄŻKI W TWARDEJ OPRAWIE

Swoją ofertę kierujemy tak naprawdę do każdej osoby zainteresowanej tanim i estetycznym wydaniem książki w oprawie miękkiej i oprawie twardej. Tanie drukowanie książek realizujemy między innymi na zlecenie wydawnictw, firm, fundacji oraz jednostek samorządowych, ale zajmujemy się także obsługą osób prywatnych. Ponieważ dysponujemy w pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną, druk cyfrowy jest tani nie tylko w wysoko, ale także niskonakładowej opcji. Przy dużych zamówieniach nasi Klienci nie muszą obawiać się długiego czasu oczekiwania. Zawsze staramy się szybko zrealizować powierzone nam zadania, nie zapominając jednak przy tym o zachowaniu najwyższej jakości. Możemy zaproponować tani druk cyfrowy niskonakładowy i wysokonakładowy, który w każdym przypadku indywidualnie dopasujemy do potrzeb Klienta. Zapraszamy do kontaktu lub do osobistego odwiedzenia nas w Białymstoku. Dla nas wydruk nawet miliona egzemplarzy książek nie będzie wyzwaniem niemożliwym do realizacji.

Jak i gdzie wydać książkę?

Wielu niedoświadczonych jeszcze autorów książek często zastanawia się nad tym, gdzie wydać swoje dzieło, aby osiągnęło spektakularny sukces. Wydawanie to skomplikowany proces, którego realizacją powinni zajmować się doświadczeni specjaliści. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z instytucją specjalizującą się w takich pracach. W ramach naszych usług możemy zaproponować nie tylko drukowanie, ale także wydawanie książek. Produkując je metodą cyfrową, zadbamy o piękny, przyciągający wzrok wygląd twardej oprawy, która może być, nawet szyto klejona. Następnie zajmiemy się całym procesem związanym z wydawaniem wysokiej jakości książki w oprawie twardej lub miekkiej. Jeśli więc nie wiesz, jak i gdzie wydać książkę, po prostu zgłoś się do nas. Specjalizujemy się w druku książek dopasowanych do potrzeb klienta.

Jakie są koszty wydania własnej książki?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele pytań i wątpliwości rodzi zbliżający się moment opublikowania świeżo przygotowanej książki. Wielu niedoświadczonych jeszcze autorów takich dzieł szczególnie intensywnie zastanawia się nad tym, ile może kosztować wydawanie oraz sam druk książki w oprawie. Wszystko zależy tak naprawdę od indywidualnej sytuacji. Przygotowanie opracowania, wydruk pierwszej partii egzemplarzy, a do tego zamówienie oprawy. Nie można oczywiście zapominać o jakości samej treści. Potrzebne będą działania redakcyjne oraz kompleksowa korekta przeprowadzona przez specjalistów.

Przy obliczaniu kosztów pod uwagę musi być brana również oprawa wizualna. Nawet najlepszy merytorycznie produkt może nie spotkać się z dobrym odbiorem, jeśli nie cieszy oczu swoim wyglądem. Warto więc zadbać o takie kwestie, jak:

  • wygląd wnętrza i okładki książki,
  • wybór dobrej jakości materiałów pod wydruk,
  • atrakcyjny projekt ilustracji,
  • druk wzorcowy (próbny),
  • opracowanie plików drukarskich i wersji elektronicznej książek, czyli popularnego dziś e-booka.

Za takie przygotowania płaci się tylko raz. W późniejszym czasie kolejne koszty dotyczą jedynie ewentualnego dodruku następnej partii egzemplarzy.

Nasza drukarnia z Białegostoku może przejąć na siebie wszystkie te obowiązki. Zaprojektujemy grafiki, wykonamy tanie wydruki cyfrowe, a następnie zabierzemy się za wydawanie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i dlatego zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów realizacji naszych usług.

Jakie wydawnictwo wybrać do wydruku książki?

Wieloletnie doświadczenie na rynku, a do tego kompleksowe podejście do realizacji usług. Tym powinno cechować się idealne wydawnictwo i taką właśnie ofertę może zaproponować nasza białostocka firma. Druk cyfrowy książek (w tym niskonakładowy), produkcja twardych i miękkich opraw, projekty graficzne oraz prace związane z przygotowaniem dzieła do publikacji. Kompleksowe usługi to jednocześnie tanie usługi, a w naszym przypadku dodatkowo profesjonalne. Skontaktuj się z nami już dziś, aby sprawnie przygotować i wydać swoją książkę. Drukowanie ksiażek najwyższej jakości zapewni nasza drukarnia cyfrowa.

RODZAJE OPRAW


PROFESJONALNY WYDRUK

Zaawansowane technologicznie urządzenia i specjalistyczne maszyny introligatorskie pozwalają nam tworzyć najwyższej jakości oprawy książek i publikacji. Posiadamy w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną do oprawiania materiałów drukowanych:

Powered by MasterApps