DRUK STANDARDOWY


Projektowanie wizytówek

Wytrzymała i estetycznie wyglądająca twarda oprawa, a do tego atrakcyjna grafika okładki książek i użyty wysokiej jakości papier – drukowanie tego typu materiałów wymaga zastosowania najlepszych maszyn, specjalistycznych farb i dobrego materiału. Nasza drukarnia z Białegostoku może to wszystko zaoferować – tanio i profesjonalnie. Dysponujemy jedną z najnowocześniejszych linii poligraficznych, które znacząco usprawniają druk książek. Nie zajmujemy się tym ręcznie, wszystkie prace kontrolowane są przez precyzyjną automatykę. To między innymi dzięki temu perfekcyjnie wykonamy różnego rodzaju książki w oprawie miekkiej, twarde oprawy, a nawet książki szyto-klejone. Stosujemy sprzęt marki Kolbus, znanego i cenionego na rynku producenta, z którego pomocą można wykonać nawet bardzo nietypowe prace. Bez problemu podejmiemy się drukowania książek, chociażby w nietypowym formacie, czy z niestandardową oprawą.

Projektowanie zaproszeń

Żyjemy w społeczeństwie kultywującym tradycję spotkań z rodziną i z innymi bliskimi osobami przy okazji ważnych życiowych momentów. Wyjątkowe wydarzenia, zarówno te większe, jak ślub, i mniejsze, jak przyjęcie urodzinowe, zasługują na odpowiednią oprawę. W naszej drukarni w Białymstoku realizujemy projekty eleganckich i stylowych zaproszeń. Modny design i staranność wykonania podkreślają znaczenie zaplanowanej uroczystości. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, dlatego proponujemy najbardziej dostosowane do Państwa potrzeb projektowanie zaproszeń. Nasza oferta obejmuje przygotowanie spersonalizowanego zaproszenia, jak również skorzystanie ze sprawdzonych szablonów. Doskonale orientujemy się w obecnych trendach, dlatego nasze zaproszenia odznaczają się stylowym wykończeniem przejawiającym się w każdym najmniejszym detalu, często stając się dla gości miłą pamiątką po uroczystości.

WYDRUKI STANDARDOWE


Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej drukarni, oferującej druk standardowy w zakresie materiałów biurowych i reklamowych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy atrakcyjne ceny druku i możliwość wydruku już od 10 sztuk. Plakaty, wizytówki oraz wiele innych materiałów poligraficznych wykonamy dla Państwa na podstawie nadesłanych przez Państwa projektów, jak i wykonanych przez nas. Wystarczy zamówić projekt, korzystając z opcji na naszej stronie internetowej.

Powered by MasterApps