DRUK KALENDARZY TRÓJDZIELNYCH


Wśród naszych propozycji znajdą Państwo naścienne i biurkowe kalendarze trójdzielne. Oferujemy wygodne, czytelne narzędzia do sprawdzania i kontrolowania terminów, a przy okazji także atrakcyjne gadżety reklamowe. Produkujemy je na zamówienie zgodnie z projektem Klienta lub proponujemy gotowe wzory o standardowych wymiarach 737 x 350 mm. Kalendarze trójdzielne to doskonały sposób na promocję firmy. Podejmiemy się wydrukowania dowolnego nakładu, którego wysokość może zacząć się już od jednej sztuki.

Zalety kalendarzy trójdzielnych

Dzięki kalendarzowi trójdzielnemu od razu można zorientować się w bieżącej dacie. Karty z poprzedniego i kolejnego miesiąca pozwolą w prosty sposób sprawdzić dowolny termin. Wysoką jakość i doskonały wygląd zapewni profesjonalny druk zabezpieczony laminatem. Wygodny w użyciu suwak codziennie wyróżnia nową datę, a zmiana kolejnych miesięcy jest bardzo prosta dzięki zrywanym kartkom. W zależności od potrzeb można go powiesić na ścianie lub postawić na biurku. Zamów już dziś kalendarze trójdzielne z logotypem Twojej firmy na kolejny rok.

Kalendarze trójdzielne – tani druk

Nasza internetowa drukarnia All-Druk.pl jest jednocześnie producentem kalendarzy trójdzielnych. Oferujemy swoim klientom szeroki wybór produktów na 2018 rok, drukowanych według projektu graficznego klienta. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne warunki współpracy. Każdy wyrób przygotowany przez naszą drukarnię charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, jest zabezpieczony laminatem, dzięki czemu będzie prezentował się efektownie i elegancko przez cały rok, wisząc na ścianie lub stojąc na biurku. Drukujemy w standardowym formacie 737 x 350 mm. Jeśli potrzebują Państwo większego nakładu, wydrukowanie ich nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wystarczy zajrzeć w nasz cennik. Wykonujemy profesjonalny wydruk już od 1 sztuki. Oferta ta adresowana jest do wszystkich naszych klientów, którzy pragną wykonać np. edycję limitowaną kalendarza trójdzielnego. Standardowo największy nakład, jaki drukujemy, wynosi 1000 sztuk. Jednak chętnie wykonamy dla Państwa także większe nakłady. Jako doświadczony producent kalendarzy doskonale wiemy, jak w szybki i sprawny sposób przygotować kilka tysięcy sztuk kalendarza, dzięki czemu poradzimy sobie z każdą ilością.

Wydruk kalendarzy trójdzielnych – szybko i tanio

Obok wydruku projektów przygotowanych przez klienta oferujemy także możliwość wykonania projektu kalendarza trójdzielnego przez naszą drukarnię. Wystarczy skorzystać z opcji ZAMÓW PROJEKT na naszej stronie internetowej. Szybko i profesjonalnie stworzymy dla Państwa projekty kalendarzy, które następnie równie błyskawicznie wydrukujemy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację. Zamów kalendarz trójdzielny na 2018 rok już teraz.

Powered by MasterApps