Kalendarze do firm – profesjonalny, tani i terminowy wydruk


Mierzenie czasu, organizowanie aktywności zawodowych i osobistych według rytmu miesięcy i dni jest nieodzowną częścią ludzkiego życia. Co więcej, jako wzrokowcy lubimy mieć wszystko zwizualizowane. To powody, dla których popularność kalendarza firmowego nie słabnie pomimo dostępnych aplikacji komputerowych i mobilnych. Jesteśmy firmą poligraficzną z Białegostoku specjalizującą się w druku kalendarzy dla firm w różnych typach, formatach oraz na zróżnicowanych podłożach. Dzięki dużemu wolumenowi zleceń druk u nas jest tani, profesjonalny i w szerokiej palecie możliwości realizacyjnych. O nic się nie martwisz – powierzasz nam nie tylko produkcję, ale i projektowanie pod wytyczne CI.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem produkcyjnym, stosujemy wyselekcjonowane farby drukarskie oraz wysokiej jakości materiały. Inwestycje w park maszynowy powodują, że możemy stosować dobre stawki za druk. To gwarancja, że zamówiony u nas tanio kalendarz firmowy będzie estetyczny i trwały. Jako doświadczony producent kalendarzy z Białegostoku mamy możliwości technologiczne i kompetencje, aby realizować nawet bardzo zaawansowane graficznie zlecenia. Zapewniamy pełnokolorowy druk dokładnie odwzorowujący projekt graficzny i materiał zdjęciowy, z czytelnymi, nasyconymi kolorystycznie tekstami i grafikami.

Nasza bogata oferta obejmuje kalendarze dla firm:

  • listkowe,
  • biurkowe,
  • <a href='/oferty/druk-kalendarzy/kalendarz-jednodzielny'>ścienne jednodzielne</a> i <a href='oferty/druk-kalendarzy/kalendarz-trojdzielny'>trójdzielne</a>,
  • <a href='/oferty/druk-kalendarzy/kalendarz-ksiazkowy'>książkowe</a>,
  • planery,
  • plakatowe,
  • spiralowane.

Jeśli szukasz taniego, profesjonalnego i terminowego producenta, który wykona wyjątkowy kalendarz firmowy, rozumiejąc potrzeby wizerunkowe każdej firmy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zajmujemy się nie tylko ich drukiem, ale też projektowaniem. Wysyłamy zamówienia z Białegostoku na cały kraj i za granicę, dbając o należyte zabezpieczenie przesyłki.

Kalendarz jako element reklamowy

Obraz ma silny przekaz perswazyjny. Zwłaszcza jeśli się go regularnie eksponuje. Takie zadanie spełnia logo oraz element zdjęciowo-graficzny na kalendarzu firmowym. Zdobiąc ścianę, biurko klienta lub zleceniodawcy dobrze wykonane kalendarze dla firm komunikują treści, atrybuty i skojarzenia, na których firmom zależy. Producent może na kartach kalendarzy rozreklamować swoją ofertę przez zdjęcia, grafiki i treści reklamowe. Kalendarz firmowy doskonale je eksponuje, będąc jednocześnie praktycznym, użytkowym, szeroko stosowanym przez wszystkich przedmiotem. Piękny kalendarz wzmocni też wizerunek firmy, a jako prezent wywoła potrzebę zrewanżowania się darczyńcy.

Własny projekt kalendarza

Obrazy mają moc przywoływania wspomnień, wywoływania skojarzeń i emocji. Kalendarze firmowe mogą utrwalać momenty, do których pracownicy odniosą się z sentymentem i ciepłymi uczuciami – zawierać zdjęcia z imprez, uroczystości, specjalnych sesji fotograficznych. Jako producent kalendarzy dla firm zajmujemy się projektowaniem i drukiem takich koncepcji. Wykonujemy je w wysokiej jakości druku, terminowo i tanio.

Fotokalendarz to również oryginalny, osobisty prezent dla Twoich bliskich. Portrety członków rodziny, bliskie naszemu sercu momenty, zdjęcia uwieczniające ważne rocznice i zdjęcia z podróży – tak wzruszające i emocjonalne obrazy ujęte w kalendarzu ściennym będą trafionym, unikatowym podarunkiem.

Powered by MasterApps