DRUK ETYKIET SLEEVE, NAKLEJEK, OPAKOWAŃ KARTONOWYCH


Dysponujemy profesjonalnym sprzętem

Ponieważ nieustannie dbamy o to, aby świadczyć usługi poligraficzne na światowym poziomie jakości, intensywnie inwestujemy w swoje zaplecze technologiczne. Drukowanie opakowań, produkcja etykiet sleeve dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych, a do tego folii termokurczliwych wykonujemy zawsze na najnowocześniejszym sprzęcie. To między innymi maszyny:

  • do druku flexo syfrowego etykiet (jetrion),
  • offsetowe shinohara,

Drukarnia opakowań kosmetycznych

Dzięki temu możemy wyprodukować każdy rodzaj opakowania, w tym opakowania kartonowe i na kosmetyki. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, co ma znaleźć się na opakowaniach i jaki ich rodzaj preferujesz. Możemy je nie tylko wyprodukować, ale także zupełnie od podstaw zająć się ich projektowaniem.

Druk etykiet termokurczliwych

Oferujemy etykiety termokurczliwe wysokiej jakości o nieregularnych kształtach z możliwością nadruku zewnętrznej i wewnętrznej strony. Etykiety termokurczliwe wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie nadruk musi przyjąć kształt powierzchni. Są to głównie butelki o czasem bardzo nieregularnym kształcie. Nasza drukarnia etykiet oferuje przygotowanie etykiet zgodnie ze wzorem.

GALLERY

Druk samoprzylepnych etykiet na butelki

Aby podkreślić atrakcyjny wygląd produktów butelkowanych bądź umieszczanych w innych szklanych lub plastikowych opakowaniach, warto zdecydować się na wydruk etykiet samoprzylepnych. Zlecając to zadanie nam, można mieć pewność profesjonalnej jego realizacji. Mamy nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale również niezawodne maszyny drukarskie, które doskonale radzą sobie z każdym materiałem samoprzylepnym. Produkujemy etykiety zarówno w rolkach, jak i na specjalnych arkuszach. Zrealizujemy każdy przesłany nam projekt graficzny, zarówno kolorowy, jak i czarnobiały. Jako doświadczony producent podejmiemy się także przygotowania takiego projektu od zera.

Etykiety na butelki – produkcja i druk

Nasza drukarnia nie ogranicza się jedynie do etykiet samoprzylepnych. W przypadku szklanych lub plastikowych butelek doskonale sprawdzają się bowiem folie termokurczliwe. Możemy zająć się ich produkcją, gwarantując najwyższą jakość, terminowość oraz przystępne ceny. Etykiety sleeve mają szerokie zastosowanie między innymi w branży spożywczej do pakowania żywności. Wydruk na opakowaniach termokurczliwych wykonujemy z użyciem najnowocześniejszych maszyn. Jego skala nie ma dla nas znaczenia. Drukowanie wykonujemy zarówno w przypadku drobnych zleceń, jak i takich o dużym nakładzie, nawet po 10 000 sztuk.

Druk opakowań kartonowych

Jedną z naszych specjalności jest produkcja opakowań kartonowych. Zajmujemy się tym od ponad 20 lat i możemy pochwalić się doskonałą opinią na rynku. Realizujemy usługi na zlecenie firm kosmetycznych, obsługujemy zakłady spożywcze produkujące żywność, a jako drukarnia opakowań farmaceutycznych produkujemy również opakowania leków i suplementów diety. Swoje zaufanie okazał nam już niejeden znany producent z branży mięsnej i mleczarskiej, w tym między innymi Sokołów S.A., Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA.

Maksymalny format kartonu to B2 dla tektury o gramaturze od 200 do 400 g/m2. Aby poprawić estetykę grafik, możemy pokryć opakowania specjalną folią matową lub błyszczącą. Na indywidualne zamówienie stosujemy również lakiery UV oraz nanosimy wytłoczenia i złocenia.

Powered by MasterApps