DRUK KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH


W naszej ofercie znajdą Państwo kalendarze książkowe w wielu wzorach i o urozmaiconej kolorystyce. Zajmujemy się ich opracowywaniem i drukowaniem od wielu lat, dlatego proponujemy najwyższą jakość w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie produkty poddajemy maksymalnej personalizacji, a nasi Klienci mają wpływ na ich tworzenie na każdym etapie projektowania. Do wyboru pozostawiamy również wygląd okładek – do Państwa dyspozycji mamy dwie wersje oklein: drukowaną i skóropodobną.

Kalendarz książkowy – organizacja czasu

Mimo że nowe technologie oferują alternatywne metody organizacji czasu, kalendarz książkowy to wciąż jeden z najpopularniejszych osobistych przyborów. Powinien więc być przede wszystkim praktyczny i dopasowany do roli, którą ma odgrywać w planowaniu i notowaniu ważnych informacji. Dlatego to Klienci decydują, w jakim formacie zamówią swoje wydanie – do wyboru mamy A5, B5, A4 i B6. Niezależnie od wielkości i wyglądu książkowa wersja powinna zapewnić przejrzyste planowanie. Dobry kalendarz z nadrukiem może być również wizytówką firmy, dlatego warto poświęcić trochę czasu na określenie własnych oczekiwań.

Kalendarze książkowe

Nasza drukarnia oferuje swoim klientom eleganckie, praktyczne i wygodne kalendarze książkowe. Doskonałe na prezent, równie świetnie sprawdzają się w codziennej pracy biurowej. Oferta kalendarzy książkowych w naszej drukarni pozwala na maksymalną personalizację zamówienia i dostosowanie go do potrzeb klienta. Oferujemy kalendarz książkowy w najpopularniejszych formatach: A5. B5, A4 i B6. Na specjalne życzenie naszych klientów produkujemy kalendarze w układzie dziennym lub tygodniowym, dzięki czemu każdy, kto potrzebuje dużej ilości miejsca na notowanie istotnych rzeczy, także będzie zadowolony. Wszystkie nasze kalendarze książkowe posiadają laminowaną okładkę, dzięki czemu ich żywotność będzie znacznie dłuższa od zwykłych kalendarzy książkowych. Oferujemy kalendarze matowe lub z połyskiem. W zależności od ilości kalendarzy, oferujemy druk w różnych wersjach nakładu – od 50 aż po 1000 egzemplarzy. Na Państwa życzenie drukarnia podejmie się także produkcji niestandardowej ilości kalendarzy książkowych, w większym nakładzie.

Tani druk kalendarzy książkowych

Jako doświadczony producent kalendarzy książkowych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Nasze kalendarze dostępne są w dwóch wersjach okleiny: drukowanej i skóropodobnej. Jeden i drugi typ kalendarza z pewnością zyska sympatię swojego właściciela z uwagi na:

  • przejrzysty i czytelny układ,
  • praktyczny format,
  • wysoką jakość wykonania,
  • dużą wytrzymałość kalendarza, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą <a href='/druk-kalendarzykalendarz-jednodzielny'>kalendarzy książkowych</a>

Powered by MasterApps