Dysponujemy profesjonalnym sprzętem

  • maszyny do druku flexo syfrowego etykiet (jetrion)
  • maszyny offsetowe shinohara

 

opakowania:

Powiedz nam co chcesz opakować a my dobierzemy opakowanie, etykietę, wykonamy projekt, przedstawimy makietę i próbne wydruki.

 

Druk samoprzylepnych etykiet na butelki

Nasza drukarnia oferuje profesjonalny druk etykiet samoprzylepnych, które doskonale sprawdzają się na butelki i inne opakowania szklane oraz z tworzywa sztucznego. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami drukarskimi, co jako profesjonalnej drukarni etykiet, pozwala nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych nadruków na etykietach i materiałach samoprzylepnych. Wykonujemy białe i kolorowe etykiety, drukowane na roli, jak i na specjalnych arkuszach. Oferujemy atrakcyjne ceny druku etykiet samoprzylepnych z uwagi na brak pośredników oraz druk wysokonakładowy. Zapewniamy szybkie terminy realizacji zamówień. Na Państwa życzenie wykonamy projekty etykiety samoprzylepnej lub wykonamy wydruk w oparciu o nadesłany przez Państwa projekt.

Etykiety na butelki – produkcja i druk

Produkcja i wydruk etykiet w naszej drukarni to procesy przebiegające według najnowocześniejszych standardów. Używamy specjalnych wykrojników w kształcie prostokąta lub kwadratu, koła lub owalu, a także wykrojników niestandardowych. Nasze samoprzylepne etykiety drukujemy na papierze samoprzylepnym lub na folii sprawiają, że jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny typ etykiet, zależnie od potrzeb naszych klientów. Nasza firma drukuje etykiety w mniejszych nakładach, jak i nawet po 10 000 sztuk – podobnie jak najlepsi producenci etykiet i drukarnie. Zapraszamy do współpracy.

Druk opakowań kartonowych

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji opakowań kartonowych jednostkowych. Drukujemy do formatu B2 na kartonach od 200 do 400g/m2. Każde opakowanie możemy uszlachetnić poprzez:

  • folię matową, błyszczącą
  • lakier UV
  • lakier UV wybiórczo
  • złocenie, tłoczenie

Specjalizujemy się w opakowaniach dla przemysłu mięsnego, mleczarskiego i chemii gospodarczej. Naszymi klientami m.in. Sokołów S.A., Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA.